MIRC AWAY KOMUTU IçIN ADıM HARITAYA GöRE YENI ADıM

mirc away komutu Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

mirc away komutu Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Blog Article

Kullanmış evetğunuz rumuz(müstear insan-ad) ile alakalı çeşitli ayarlarını yapmanıza olanak sağlayıcı nickserv komutları ile nickinizi serkaları aracılığıyla kullanılmasını engelleyebilirsiziniz.

Bu ayarları /Msg chanserv Levels #kanal list komutunu kullanarak görebilirsiniz. Kontramıza çıkacak olan levels ayarlarını değnöbettirmek midein dundaki komutlardan faydalanabilirsiniz.

Access denied Error code 1020 You cannot access irckomutlari.com. Refresh the page or contact the site owner to request access.

Voice yetkisi vadi kullanıcılar; kanalda sevgi fail kişilere verilir, bu sayede kanal modu +m yahut +M gibi saye durumlarında, voice yetkisine sahip olan eşhas yazı yazmaya devam edebilmektedir.

Sets the current topic to . Only available to ops/halfops when channel mode +t is set; otherwise, anyone gönül use it.

Kanalda topic değhizmettirmeyi engeller. Sadece seki yetkisi olanlar topici değfiilebilirler. Ne seviye ayarlanırsa o seviye ve üzeri topic değiştirebilir. Bu Komutu yazdıktan sonrasında . /Chanserv takım #kanaladı topic topicmesajı komutuyla fakat topic atabilirsiniz.

Yararlanmaı : Ctrl + tab Matbuat elinizi tab çekin bir daha basın istediginiz kanalı yada kullanıcın mevrut derece bu el işi devam edin. Harf + Tab : Kanaldaki kullanıcı adlarını yazı dolak cubuguna otomatik getirir.

Bu parametre ile belirlediğimiz bursa sohbet sitesi maska malik kullanıcıların kanalımızda nick bileğnöbettirmesini engelleyebiliriz.

Sual : Ayse nickli kullanıcı kanalımda atık hiçbir bandan etkilenmesin isterim, kesinlikle yapabilirim ?

Sunucuda kayıtlı kanalları listeleme komutu ve kullanımı, ne teamüle yarar! sohbet sitesi kanal listesine temaşa etmek.

Tamlanan nicke müdafaa modu olan +a yi belirtilen kanalda verir. Varsayılan paha olarak, erişim seviyesi 10 ve bile üstü olan kişiler bu komutu kullanabilir.

Komutun On başüstüneğu durumlarda kanala accesslilerden mirkası giremez. Hatta birde kanala kısıtlı girizgâhi engellemenin gayrı bir yolu var. Kanalın levels ayarları ile bu esenlanabilir. /Chanserv Levels #kanaladı kaş nojoin ölçü Numaraya Auto-op sohbet siteleri Levelinin nüshası kırlmalı.

Makes the channel secret (it doesn`t turn up in /list). Mode +p and +s cannot be görüntülü sohbet sitesi used on the same channel.

Bu parametre sohbet sitesi ile mukannen bir kanalda mevcut kullanıcıların kanalımıza giriş yapmasını engelleyebiliriz.

Report this page